Global Sport Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Global Sport Forum

Cel mai tare forum in ROMANIA
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cel mai tare din Smack Down

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Rey_Mysterio

Rey_Mysterio


Numarul mesajelor : 42
Localisation : Romania
Data de inscriere : 03/07/2007

Cel mai tare din Smack Down Empty
MesajSubiect: Cel mai tare din Smack Down   Cel mai tare din Smack Down Icon_minitimeMier Iul 04, 2007 9:24 am

Cine credeti ca este cel mai bun din Smack Down ?

la ora actuala este Edge .

dar cand revine Rey Mysterio altfel va vi treaba
Sus In jos
Vlady John Cena

Vlady John Cena


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 30
Data de inscriere : 03/07/2007

Cel mai tare din Smack Down Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare din Smack Down   Cel mai tare din Smack Down Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 4:43 am

asa zik si yo...k rey se va intoarce si va lua centura...
Sus In jos
http://www.vladutz-rautz-dragutz.piczo.com
John_Cena

John_Cena


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 04/07/2007

Cel mai tare din Smack Down Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare din Smack Down   Cel mai tare din Smack Down Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 2:56 pm

Imi pare rau ,dar Taker face legea in Smack Down! deocamdata este accidenta dupa lupta aceea cu Batista si atacul lui Mark Henry.Era ,,mort" dupa lupta cu Batista si dasta a reusit ,,tanga-man" sa ii ia centura ,iar Batisat are o perioada mai proasta acuma,dar la Night of Champhions va castiga.
Sus In jos
Rey_Mysterio

Rey_Mysterio


Numarul mesajelor : 42
Localisation : Romania
Data de inscriere : 03/07/2007

Cel mai tare din Smack Down Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare din Smack Down   Cel mai tare din Smack Down Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 12:38 pm

la Vengeance " Night of Champions " dak nu stiai Batista a pierdut in fata lui Edge , si Undertaker nu face legea . + k se va retrage cat de curand ca este batran . Parerea mea ca la Wrestlemania 24 " mortu " va avea : 15-1
Sus In jos
eXtrEmIstU
Admin
eXtrEmIstU


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 19/05/2007

Cel mai tare din Smack Down Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare din Smack Down   Cel mai tare din Smack Down Icon_minitimeMar Iul 24, 2007 1:05 pm

Rey_Mysterio a scris:
la Vengeance " Night of Champions " dak nu stiai Batista a pierdut in fata lui Edge , si Undertaker nu face legea . + k se va retrage cat de curand ca este batran . Parerea mea ca la Wrestlemania 24 " mortu " va avea : 15-1
deci nimeni nu poate lua acu centura DIN NEFERICIRE.....CU O EXCEPTIE
............TAKER E CEA maI MARE LEGENDA DAK NU CHIAR ZEUL WRESTLINGULUI SHI NIMENI NUL POATE BATE
BATISTA E CEL MAI MARE KKT DIN WWE ....NU DIN WWE DIN TOT PRO WRESTLINGU
REY SA RAMANA MAI BN LA CRUISER
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cel mai tare din Smack Down Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare din Smack Down   Cel mai tare din Smack Down Icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai tare din Smack Down
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cel mai tare din RAW
» RAW vs SMACK DOWN vs ECW
» Cea mai tare echipa din lume
» Raw vs. Smack Down games

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Global Sport Forum :: Wrestling :: Cel mai , Cea mai-
Mergi direct la: